Starptautiskais Saulgriežu Jogas un Mūzikas festivāls Latvijā – saulgriežu enerģija, jogas nodarbības, lekcijas, meditācijas un brīnišķīgi mūzikas koncerti katru vakaru. Festivāls gan iesācējiem, gan pieredzējušiem jogas praktizētājiem. Uz tikšanos!

 

Mēs vēlamies iedvesmot tevi ar jogu, pasaules mūziku un sirsnību!

<iframe src="https://player.vimeo.com/video/147713725" width="500" height="281" frameborder="0" webkitallowfullscreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>
<p><a href="https://vimeo.com/147713725">Soulstice yoga festival</a> from <a href="https://vimeo.com/user46449377">Jogas Festivāls</a> on <a href="https://vimeo.com">Vimeo</a>.</p>

 

 

Vairāk video skaties mūsu Youtube lapā - YofaFestivalLatvia

 

 

Ideja par vasaras saulgriežiem radās dabiski, jo Latvijā vasaras saulgriežu tradīcijas sniedzas vairāk nekā 1000 gadus tālā pagātnē un arī jogas pasaulē šis ir enerģētiski spēcīgs laiks, lai kopā meditētu un svinētu. Festivālā jums būs iespēja gan pieredzēt īpašās Jogas saulgriežu meditācijas, gan kopīgi nosvinēt Latvijas senos saulgriežu rituālus.

 

Mēs aicinām jūs apmeklēt jogas un mūzikas festivālu, lai kopā ar citiem dalībniekiem svinētu vasaras saulgriežus, kopīgi praktizētu jogu, meditācijas, Sat Nam Rasayan un katru vakaru izbaudītu aizraujošus koncertus.

 
_

Mūsu stāsts

    Jogas un saulgriežu festivāls mums nozīmē iespēju jēgpilni pavadīt laiku kopā ar savu ģimeni un draugiem. Vienkārši būt kopā, nodoties apzinātības praksei un uzlādēties visam nākošajam gadam.

 

Mēs šo festivālu redzam kā iespēju apvienot un integrēt mūsu sentēvu mantojumu ar dažādām austrumu praksēm, kas viena otru lieliski var papildināt. Arī savā ģimenē mēs katrs esam atraduši sev to, kas mums der vislabāk un viens otru tajā atbalstam. Kristaps, piemēram, šobrīd sev ir atradis "Piecu tibetiešu praksi" un "Klusuma meditāciju", kamēr man der Kundalīni joga un tās sniegtās tehnikas. Galvenais ir tas, ka mums abiem ir vienojoša vēlme garīgi attīstīties, vairot pozitīvo visapkārt un justies lieliski. Un tas ir dabisks instinkts ikvienam – asnam, puķei, dzīvniekiem, cilvēkam – tiekties pretī gaismai, bet tie ceļi kā līdz tai nonākt ir un var būt dažādi!

 

Vasaras saulgrieži ir brīnišķīga iespēja izmantot dabas doto enerģētiski spēcīgo brīdi tam, lai garīgi un mentāli attīrītos, atstājot vairāk brīvas vietas jaunajam.

 

Mums sagādā prieku vismaz dažas dienas gadā nakšņot teltī, tuvāk dabai un tāpēc festivāls pamatā ir kempinga pasākums.

 

Mēs katrs pats varam apzināti izvēlēties savu ceļu, kā sasniegt savu iekšējo līdzsvaru!

Galdiņam četri stūri,

Visi četri vajadzīgi!

Uz pirmā saule lēca,

Uz otrā norietēja

Uz trešā Laima sēda,

Uz ceturtā mīļā Māra.

 

Kristaps un Dace /Dev Avtar/

 
_Pastāsti par festivālu saviem draugiem:    TwitterFacebookDraugiem

Pievienojies mums Facebook

facebook.com/YogaFestival

vai Draugiem.lv...

draugiem.lv/jogasfestivals

...vai sazinies ar mums e-pastā.

info@jogasfestivals.lv