Koncerta un festivāla norises apstākļi apmeklētājiem!

Formāts: brīvdabas koncertzāle

Esam domājuši par jūsu komfortu, tad, ja mūs pārsteidz lietus, tādēļ apmeklētājiem būs iespēja klausīties koncertu zem telts jumta. Kā jau pasākumos brīvdabā padomājiet par segu, ko uzklāt uz zemes sēdēšanai.

 
_

Festivālā trīs dienu garumā ir paredzētas aktivitātes arī visai ģimenei. Tās būs dažādas nodarbes, kurās varēs līdzdarboties, kā arī pagatavot skaistas piemiņas lietas sev no pasākuma.

Bērnu darbnīcas (informācija tiks papildināta...)

Saulgriežu jogas un mūzikas festivāls ir viens no draudzīgākajiem ģimenēm ar bērniem, sniedzot iespēju radoši un attīstoši nodarbināt bērnus, laikā, kamēr vecāki tvers zinības. Mazākajiem festivāla dalībniekiem tiks piedāvāts piedalīties bērnu jogas nodarbībās, radošajās darbnīcās, “zaļā dzīvesveida” aktvitātēs, kā arī izmēģināt dažādas Latvijā ražotas un lolotas preces un aktivitātes bērniem.

 

Jogas un meditācijas nodarbības bērniem viespasniedzēju virsvadībā!

Mandalu darbnīca- dažādu veidu mandalu zīmēšana un veidošana no dabas materiāliem. Meditatīva un pacietību rosinoša aktivitāte gan bērniem individuāli, gan visai ģimenei kopā.

Sapņu ķērāju darbnīca- aktivitāte gan bērniem, gan jauniešiem, gan visai ģimenei kopā. Sapņu ķērāju veidošana ir iedvesmojoša aktivitāte, kuras laikā bērni simbolski veido attiecības ar saviem sapņiem, nodrošinot emocionālu miega aizsardzību.

Akmeņu apbleznošana – radošā aktivitāte,kurā bērni veidos jaunus spēļu draugus, par pamatu ņemot akmeņu apbleznošanu. Akmens forma un bērnu iztēle nosaka kādi dzīvnieki tiks gleznoti uz akmeņiem. Bizbizmārītes, snaudoši kaķi, vardes, sienāži – akmeņi pārtop visdažādākos reālos dzīvniekos un iedomu draugos..

Sadarbībā ar džinsu otreizējās pielietošanas meistariem - “Otrā dzimšanas diena” festivāla mazajiem viesiem tiks piedāvāta radošā darbnīca, kurā tiks veidotas džinsa aplikācijas. Visdažādāko toņu džinsu audumi, kurus izmantojot, iespējams radīt kolāžu mākslas darbus.

Rotaļas ar mīkstajiem klučiem Iglu Soft Blocks

Lieli un dzīvespriecīgi mīkstie kluči,kurus izmantojot, bērni var uzcelt paši savu rotaļu namu, torņus un pat slidkalniņu. Šie kluči tiek ražoti tepat Latvijā, Valkā un priecē dažāda vecuma bērnus.

 

Zīmējumi ar Latvijā radītiem māla krītiņiem

Festivāla bērnu zonu papildinās zīmēšanas meistarklases, kurās tiks izmantoti unikālie māla krītiņi, ar kuriem iespējams zīmēt kā uz asfalta, tā uz flīzēm un papīra. Krītiņi interesi piesaista ne vien tādēļ, ka tiek ražoti no māla tepat Latvijā, bet arī savu interesanto formu dēļ, jo tie veidoti asociatīvi augļu un dārzeņu veidolos - gurķis, banāns, burkāns, mellenes, sēnes, ķiploks, zemene u.c.

 

Lielformāta jogas spēles

Festivāls tiek veidots kā notikums visai ģimenei, tādēļ daudzas no aktivitātēm organizatori aicina apmeklētājus piedzīvot visiem kopā un tam lieliski derēs Lielformāta jogas spēles. Bērni,kopā ar vecākiem varēs spēlēt lielformāta cirks spēli jogas tematikā, kas īpaši veidota,lai apgūtu dažādas jogas pozas. Koordināciju attīstošā spēle “Augšup” aizrauj gan lielus, gan mazus dalībniekus, savukārt jogas tēmas “Krustiņu – nullīšu” spēles laukumi iedvesmo kā visjaunākos dalībniekus, tā pieredzes bagātus seniorus.

 

Baskāju taka- taka, kur tiek veidota no dažādiem dabas materiāliem (mulčas, akmeņiem, māliem u.t.t.) Ikvienam pasākuma dalībniekam būs iespēja izbaudīt staigāšanu ar basām kājām pa tiem, gūstot dažādas sajūtas un to kontrastus.

 

 Aicinām radošās darbnīcas ar bērniem apmeklēt kopā, tā ģimenē atklājot viens otrā radošās puses! 

Citas iespējas

Festivāla teritorijā ir arī rotaļu laukums un dabiska peldvieta.

Pastaigas pa Gaujas ielejas dabas takām - Krimuldas serpentīns, pilsdrupas un Velnala ir pavisam tuvu! Izbaudiet tās kopā ar bērniem vai ļaujiet bērniem tās iepazīt kopā ar nometnes vadītājiem, kamēr piedalīsieties jogas nodarbībās.

Mazuļiem līdz diviem gadiem līdzi nāk auklīte.

 
_

Ko ņemt līdzi?

Ko neņemt līdzi?

Festivāla laikā un teritorijā nav atļauts lietot ne apreibinošas vielas, ne alkoholu. Teritorijā aizliegts atrasties apreibinošo vielu ietekmē, smēķēt būs atļauts tikai tam speciāli norādītā vietā. Par festivāla noteikumu neievērošanu organizatori ir tiesīgi lūgt apmeklētājam pamest festivāla teritoriju.

 
_

Piesakies par festivāla brīvprātīgo palīgu!

Nopelni brīvbiļeti uz festivālu, darbojoties kā brīvprātīgais palīgs! 


Mēs meklējam profesionālus tulkus, kas spētu tulkot lekcijas festivāla laikā no angļu/krievu valodas uz  latviešu/krievu valodu. Katru festivāla dienu  tulkam jāiztulko divas nodarbības pēc iepriekš saskaņota grafika.

 

Meklējam arī puišus un meitenes, kuri varētu palīdzēt veikt apsardzes funkcijas festivālā profesionāla apsardzes dienesta vadītāja uzraudzībā! Vēlams, lai Jums ir pieredze, zināšanas un fiziskās dotības šī uzdevuma veikšanai!

 

Ja vēlies pievienoties Starptautiskā Saulgriežu jogas un mūzikas festivāla komandai, lūdzu sazinies ar festivāla brīvprātīgo palīgu organizatoru pa e-pastu: info@jogasfestivals.lv un aizpildīt anketu!


Par savu ieguldīto laiku un darbu tu pretī saņem brīvu dalību festivālā. Brīvbiļetē ietilpst telts vieta, taču neietilpst ēdināšana vai bērnu nometne.

 
_

Noteikumi

Saulgriežu jogas un mūzikas festivāla

noteikumi 

Ikvienai personai ir tiesības atrasties Saulgriežu jogas un mūzikas festivāla (turpmāk tekstā “Festivāls”) teritorijā tikai tādā gadījumā, ja tā piekrīt šiem noteikumiem un tos ievēro.

Festivāls ir vieta, kur priecāties, kopā ar domubiedriem apmeklēt jogas nodarbības, baudīt labu mūziku, jauku atmosfēru un vienam otra sabiedrību. Jebkuras agresijas izpausmes pret apkārtējiem vai cita veida antisociāla uzvedība netiks pieciesta un vainīgais tiks nekavējoties izraidīts no Festivāla teritorijas bez jebkādas kompensācijas un bez tiesībām teritorijā atgriezties.

Ieejot Festivāla teritorijā, Jūs piekrītat, ka gadījumā, ja tiksiet nofotografēts vai nofilmēts, Jūs atļaujiet sava attēla publiskošanu presē, Internetā vai citos medijos, tajā skaitā iespējamo attēla izmantošanu Festivāla reklāmas materiālos nākotnē.

Festivāla teritorijā apmeklētāji var tikt pakļauti video novērošanai, personisko mantu un personas identitātes dokumentu pārbaudei.

Festivāla teritorijā Jums jāievēro visi Festivāla organizētāju un apsardzes darbinieku norādījumi.

Festivāla teritorijā aizliegts atrasties apreibinošo vielu ietekmē, smēķēt atļauts tikai tam speciāli norādītā vietā.

Festivāla teritorijā ir aizliegts, ienest, lietot un tirgot alkoholu, kā arī citas apreibinošas vielas.

Apsardzes darbiniekiem ir tiesības neielaist Festivāla teritorijā apmeklētājus, kuri atrodas alkohola vai citu apreibinošo vielu ietekmē. Apsardzes darbiniekiem ir tiesības izraidīt no Festivāla teritorijas apmeklētājus, ja apsardzes darbinieki uzskata, ka tie varētu traucēt Festivāla norisi vai apdraudēt savu un citu apmeklētāju drošību.

Organizatori neuzņemas atbildību par:

(!) Brīdinām Jūs, ka Festivāla norises teritorijā ir vietas, kuras nav piemērotas bērniem, piemēram, ūdens tilpnes, apkārtējie meži un gravas. Ja ierodieties kopa ar bērniem, neatstājiet tos bez pieskatīšanas un rūpējieties par viņu drošību.

Lūdzam Jūs izmantot Festivāla teritorijā un ap to uzstādītās atkritumu tvertnes un nepiesārņot Festivāla teritoriju un apkārni.

TERITORIJA

Festivāla teritorija apmeklētājiem būs atvērta no 2016.gada 17.jūnija pulksten 6:00 līdz 19. jūnija pulksten 17:00. Plānojiet ierasties ātrāk, lai Jums pietiktu laiks reģistrēties, iekārtoties un apmeklēt nodarbības laicīgi.

Festivāla teritorijai nav mākslīga nožogojuma, tāpēc par Festivāla teritoriju tiek uzskatīta visa privātīpašuma “Atpūtas komplekss Brūveri” teritorija. Apsardzes darbiniekiem ir tiesības pārbaudīt ieejas aproces visā Festivāla teritorijā, Festivāla norises laikā.

FESTIVĀLA BIĻETES

Festivāla biļetes pieejamas mājas lapā jogasfestivals.lv kā arī Apsara tējas namiņos. Iesakām neiegādāties Festivāla biļetes no trešajām personām, jo tās var izrādīties viltotas vai nederīgas.

Biļetes nav atļauts pārdot tālāk. Biļetes atpakaļ netiek pieņemtas. Festivāls netiks atcelts sliktu laika apstākļu dēļ, neizmantotās biļetes netiks kompensētas un biļešu atlīdzināšana tāpat neattiecas uz novēlotu ierašanos, agrīnu izstāšanos vai neierašanos pasākumā.

FESTIVĀLA IEEJAS APROČU SAŅEMŠANA 

Blakus Festivāla ieejai atradīsies biļešu kontroles vieta, kur, nosaucot savu vārdu, uzvārdu, Jums īpaši piešķirto Festivāla kodu (šis kods Jums tiks nosūtīts uz reģistrācijā norādīto e-pastu) un uzrādot derīgu personu apliecinošu dokumentu (pasi vai ID karti), tiks pārbaudīts Jums izsūtītā rēķina apmaksas fakts. Pēc apmaksas fakta apstiprinājuma Jums uz rokas tiks uzlikta Festivāla ieejas aproce.

Reģistrēties Festivālam un saņemt Festivāla ieejas aproci varēsiet biļešu kontroles vietā pie Festivāla ieejas. Lūdzu ņemiet vērā, ka no rīta vai vakarā, īpaši pirms Festivāla programmas nodarbību un koncertu sākuma, pie aproču saņemšanas vietas iespējama rinda, tādēļ aicinām Jūs aproces saņemt savlaicīgi!

Visiem Festivāla apmeklētājiem Festivāla teritorijā jābūt derīgai Festivāla aprocei. Tās var tikt pārbaudītas arī Festivāla teritorijā vai teritoriju atstājot. Ja aproce tiek atzīta par nederīgu vai sabojātu, vai arī ja aproces nav, apmeklētājam jāatstāj Festivāla teritorija. Festivāla aproci aizliegts nodot citām personām.

Tikai aproce, kas ir aplikta ap roku, kalpo kā derīga Festivāla ieejas un uzturēšanās atļauja. Viltotas vai bojātas aproces (saplēstas, sagrieztas, sašūtas, salīmētas aproces vai aproces ar bojātiem drošības slēdžiem), kā arī aproces, kas ir uzliktas pārāk brīvi (kuras iespējams nebojājot novilkt no rokas), tiks uzskatītas par nederīgām.

Personas, kas nēsās, glabās vai izplatīs viltotas biļetes vai aproces, vai par kurām būs aizdomas par līdzdalību biļešu un aproču viltošanā, tiks nodotas tiesību sargājošajām iestādēm.

Biļešu cenā nav iekļauta ēdināšana un nakšņošana viesu namā!

BIĻEŠU DARBĪBAS LAIKS

Vienas dienas biļetē ir iekļautas visas dienas nodarbības un vakara koncerts.

(vienas dienas biļetē nav iekļauta Gongu nakts un telts vieta)

VECUMA IEROBEŽOJUMI

Festivāla apmeklēšanai nav vecuma ierobežojumu, tomēr ir jāievēro sekojoši noteikumi:

Bērnu nodarbības:

Festivāla laikā bērniem tiek piedāvātas dažādas tematiskas nodarbības, īpaši tam paredzētā un pielāgotā teritorijā (turpmāk „Bērnu nodarbību teritorija”), nodarbību vadītāju uzraudzībā. Ierodoties Bērnu nodarbību teritorijā, vecāki ar savu parakstu apliecina, ka nodod bērna uzraudzību Festivāla organizatoriem uz laiku, kamēr bērns atrodas Bērnu nodarbību teritorijā. Kamēr bērns atrodas Bērnu nodarbību teritorijā Festivāla organizatori uzņemas atbildību par bērna drošību. Atrodoties ārpus Bērnu nodarbību teritorijas, visu atbildību par bērna drošību un veselību Festivāla laikā uzņemas bērna vecāki vai bērnus pavadošās personas.

Ārpus Bērnu nodarbību teritorijas bērniem līdz 16 gadu vecumam Festivāla teritorijā visu laiku jāatrodas pieaugušā pavadībā.

Bērnu nodarbību laiki:

 

FESTIVĀLA TERITORIJĀ AIZLIEGTS IENEST:

profesionālo fototehniku (tajā skaitā arī pus profesionālus fotoaparātus ar maināmiem objektīviem);

jebkādu video tehniku (izņemot mobilos tālruņus);

ieročus, sprāgstvielas un citus eksploziju izraisošus priekšmetus vai šķīdumus

jebkādas psihotropās un apreibinošās vielas (t.sk. narkotikas un t.s. „spaisu”);

alkoholiskos dzērienus;

citus priekšmetus, kas var apdraudēt pārējo apmeklētāju ērtības un/vai drošību (nažus, gāzes baloniņus, stikla priekšmetus, asus priekšmetus u.tml.);

aizliegts ievest mājdzīvniekus.

(!) Neatļauto priekšmetu un produktu nodošana glabāšanai apsardzes darbiniekiem vai Festivāla organizatoriem nav paredzēta.

JOGAS PIEDERUMI

Festivāla organizatori nav atbildīga par jogas paklāju, aksesuāru un citu nodarbību piederumu nodrošināšanu. Jums jāņem līdz pašiem savi jogas nodarbībām nepieciešamie aksesuāri.

FESTIVĀLA TERITORIJĀ Dalībniekiem AIZLIEGTS:

lietot atklātu uguni (sveces, grilus, eļļas lampas, pirotehniku u.tml.);

lietot narkotiskās un citas psihotropās vielas;

veikt jebkādu tirdzniecību, reklāmas vai promo aktivitātes, iepriekš tās rakstiski nesaskaņojot ar Festivāla organizētājiem;

filmēt un veikt skaņu ierakstus, to iepriekš nesaskaņojot ar Festivāla organizētājiem;

peldēties Festivāla teritorijā esošajā ūdenstilpnē diennakts tumšajā laikā (personām, kuras jaunākas par 18 gadiem, aizliegts peldēties bez vecāku uzraudzības);

ar savu uzvedību traucēt citiem apmeklētājiem vai apdraudēt viņu drošību. 

Transporta kustība Festivāla teritorijā ir atļauta vienīgi ar īpaša parauga atļauju, kuru izsniedz Festivāla organizatori.

TELŠU PILSĒTIŅA

Telšu pilsētiņa būs pieejama no 17. jūnija plkst.6:00 līdz 21. jūnija plkst.17:00.

Telšu pilsētiņā varēs iekļūt tikai tie Festivāla apmeklētāji, kas iegādājušies Festivāla dalībnieka kartes.

Telšu pilsētiņas teritorijā, par atsevišķu samaksu, būs iespējams novietot kemperus. Vietu skaits ierobežots.

Telšu pilsētiņas teritorijā aizliegts:

 lietot atklātu uguni (tai skaitā un ne tikai – sveces, grilus, eļļas lampas, u.tml.);

lietot narkotiskās vai citas psihotropās vielas;

ievest mājdzīvniekus;

veikt jebkādu komercdarbību vai reklāmas un promo aktivitātes, iepriekš to rakstiski nesaskaņojot ar Festivāla organizatoriem;

ar savu uzvedību traucēt citiem apmeklētājiem vai apdraudēt citu apmeklētāju drošību.

KEMPERU ZONA

Kemperu zona būs pieejama no 17. jūnija plkst.9:00 līdz 19. jūnija plkst.15:00.

Kemperu zonā varēs iekļūt tikai tie Festivāla apmeklētāji, kas iegādājušies Festivāla dalībnieka kartes un vietu kemperim.

Kemperu zonā aizliegts:

lietot atklātu uguni (tai skaitā un ne tikai – sveces, grilus, eļļas lampas, u.tml.);

lietot narkotiskās vai citas psihotropās vielas;

ievest mājdzīvniekus;

ienest produktus un dzērienus stikla traukos, kā arī jebkādus stikla izstrādājumus - saplēsti stikli var būt bīstami gan Jums, gan apkārtējiem;

veikt jebkādu komercdarbību vai reklāmas un promo aktivitātes, iepriekš to rakstiski nesaskaņojot ar Festivāla organizatoriem;

ar savu uzvedību traucēt citiem apmeklētājiem vai apdraudēt citu apmeklētāju drošību.

Festivāla organizētāji novēl visiem labu atpūtu un aicina neaizmirst, ka no apmeklētājiem pašiem ir atkarīga festivāla atmosfēra!!!

Laipni lūgti Saulgriežu jogas un mūzikas festivālā, Latvija 2016!

 
_Pastāsti par festivālu saviem draugiem:    TwitterFacebookDraugiem

Pievienojies mums Facebook

facebook.com/YogaFestival

vai Draugiem.lv...

draugiem.lv/jogasfestivals

...vai sazinies ar mums e-pastā.

info@jogasfestivals.lv